Roxon – частина компанії CHAMFUN, заснованої в 2009 році. Протягом 10 років, що минули з моменту заснування, фірма займалася виробництвом різних апаратів, накопичивши чималий досвід у цій сфері.

Компанія бере участь у різноманітних заходах, демонструючи свої досягнення широкому загалу. Нещодавня відкрита виставка відбулася у Німеччині, Нюрнберзі, у березні 2019 року. На шоу виробники показали багато своїх інноваційних технічних розробок..

В АСОРТИМЕНТІ Є 3 ОСНОВНИХ ГРУПИ:

Мультитули - багатофункціональний виріб, що буде корисний у будь-якій ситуації. У складі мультитула є пара ножиць для ефективної нарізки, конструкція яких забезпечує їм довговічну роботу.

Ножі - є зручним туристичним інструментом, розрахованим інтенсивне застосування. Різні варіанти кольору моделі – білий, коричневий, помаранчевий. Особливість ножа – у використанні шкіри в руків’ї та наявності характерних насічок на обуху.

Набори BBQ - корисні та компактні інструменти для приготування м'яса або інших продуктів на грилі.
Він є кілька окремих інструментів, з'єднаних між собою. Таким чином, весь набір буде під рукою.

Місія мультитулів Roxon -вирішення практичних завдань в реальному повсякденному житті. Вироби поєднують в собі художність дизайну, багатофункціональність, зручність експлуатації, практичність. З цією метою виробники кидають виклик обмеженням уяви і постійно покращують виробничий процес.

Компанія бере участь у різних заходах, демонструючи свої досягнення широкій публіці. Недавня відкрита виставка пройшла в Німеччині, Нюрнберзі, в березні 2019 року. На шоу виробники показали багато свої інноваційні технічні розробки.

Компанія планує і далі розвивати свої інноваційні креативні продукти, залишаючи конкурентів далеко позаду себе. Мета розробників -пропонувати клієнтам портативні і надійні пристосування, а девіз: «Видатний розум – майстерна робота»<.strong>.