Місія мультитулів Roxon – вирішення практичних завдань у реальному повсякденному житті. Вироби поєднують у собі художність дизайну, багатофункціональність, зручність експлуатації, практичність. З цією метою виробники кидають виклик обмеженням уяви та постійно покращують виробничий процес.

Компанія бере участь у різноманітних заходах, демонструючи свої досягнення широкому загалу. Нещодавня відкрита виставка відбулася у Німеччині, Нюрнберзі, у березні 2019 року. На шоу виробники показали багато своїх інноваційних технічних розробок.

Компанія планує і надалі розвивати свої інноваційні креативні продукти, залишаючи конкурентів далеко позаду себе. Мета розробників – пропонувати клієнтам портативні та надійні пристрої, а девіз: «Видатний розум – майстерна робота».

Якісний товар для оглядів

Roxon по праву знаходиться в ТОП брендів своєї індустрії. А це означає, що ви отримаєте можливість користуватися виключно якісним товаром і вам не соромно показуватиме його своїй аудиторії.

Найсвіжіщі новинки для ваших оглядів

Співпрацюючи з нами, Ви гарантовано можете бути першим, хто зможе показати своїм передплатникам найновіші моделі Roxon. А такі огляди завжди викликають найкращі реакції. Кому ж не подобаються новинки?

Лояльність аудіторії та ріст підписників

Класний бренд концентрує навколо себе таку саму аудиторію. За рахунок популярності та самодостатності Roxon, Ви зможете радувати не лише свою аудиторію, а й гарантовано залучати нових передплатників для вашого каналу, сторінки чи блогу.

Запит про співпрацю

ПІБ
Тематика вашого блогу
Посилання на ваш блог
Скільки переглядів зазвичай набирає за місяць ваш стандартний огляд
Ваш Email
Ваш телефон
Повідомлення