Історія компанії Roxon

Roxon - частина корпорації CHAMFUN, заснованої в 2009 році. Протягом 10 років, що минули з моменту заснування, фірма займалася виробництвом всіляких апаратів, накопичивши чималий досвід у цій сфері.

Зусиллями майстрів продукція удосконалилася технічно і в плані дизайну, що в підсумку призвело до появи першого запатентованого мультиінструменту. Сталося це в 2017 році.

Запатентовані фірмою плоскогубці - багатофункціональний виріб, створений для складання предметів домашнього вжитку, оснащення автомобілів і обладнання вуличного простору. У складі мультитула є пара ножиць для більш ефективної нарізки, конструкція яких забезпечує їм довговічну роботу. З тих пір почалася діяльність з розробки високотехнологічних мультитулів.

Roxon також зайнялася створенням концепції інструменту для барбекю. Подібні Мультитули поєднують в собі зручну механіку і легкість експлуатації, поєднуючи воєдино такі пристосування, як штопор, щипці, вилка, шпатель, відкривачка для пляшок, ніж. Продукція компанії завоювала довіру споживачів в Європі, Америці, на південному сході, а також в інших регіонах, поповнивши глобальний ринок.

Місія мультитулів Roxon - вирішення практичних завдань в реальному повсякденному житті. Вироби поєднують в собі художність дизайну, багатофункціональність, зручність експлуатації, практичність. З цією метою виробники кидають виклик обмеженням уяви і постійно покращують виробничий процес.

Компанія бере участь у різних заходах, демонструючи свої досягнення широкій публіці. Недавня відкрита виставка пройшла в Німеччині, Нюрнберзі, в березні 2019 року. На шоу виробники показали багато свої інноваційні технічні розробки.

Компанія планує і далі розвивати свої інноваційні креативні продукти, залишаючи конкурентів далеко позаду себе. Мета розробників - пропонувати клієнтам портативні і надійні пристосування, а девіз: «видатний розум – майстерна робота».