Робимо внесок у перемогу – команда Roxon Україна передала мультитули для ЗСУ

Ранок 24 лютого приніс у серця українців біль, який розділив життя на «до» та «після». Однак навіть у непроглядній темряві кожен із нас зумів знайти промінь надії на краще майбутнє і переглянув власні цінності: ми стали ще більше цінувати рідних і частіше говорити слова подяки і любові, а також усвідомили важливість не тільки слів, але й найменших справ, які крок за кроком наближають нас до довгоочікуваної перемоги.

Наша команда Roxon Україна ще сильніше згуртувалась у цей час, сповнений складних викликів: ми разом пережили перші важкі місяці повномасштабного наступу російської армії, змогли заново налаштувати поставки та відновити роботу, надати нові робочі місця і почали активніше допомагати ЗСУ та підтримувати економіку нашої країни.

Ми знаємо, що інструменти є найважливішою частиною спорядження військових. Полагодити зброю та техніку, надати першу допомогу, облаштувати місце для відпочинку, приготувати їжу – все це неможливо виконати без кишенькового інструменту. Розуміючи важливість якісного екіпірування для наших захисників, команда Roxon Україна вирішила передати на потреби ЗСУ мультитули Roxon, які дозволять полегшити виконання базових завдань у польових умовах. Декілька партій мультитулів у кількості 240 штук вже вірно служать своїм власникам на передовій, зокрема з 14-ї та 93-ї бригад, які встигли випробувати нові поповнення на міцність та залишили позитивні відгуки із фотографіями про нашу продукцію.

Команда Roxon Україна продовжуватиме надалі працювати та допомагати ЗСУ – попереду безліч замовлень на інструменти, які незабаром вирушать до наших захисників та захисниць, щоб допомагати ще ефективніше давати відсіч загарбникам.

Працюємо на благо нашої перемоги! Віримо у ЗСУ!

Написати коментар